Neden Biz ?

Hizmetlerimizde kalite çizgisini en üst seviyede tutabilmek adına yalıtım ürünlerinin en güçlü isimlerinin satış ve uygulama yetkili bayiliğini üstlenerek müşteri memnuniyetini azami oranda sağlayabilme çabalarının sonucunda aranılan ve faaliyet alanında özellikle tercih edilen bir isim olma başarısını gösteren firmamız, çalışmalarına bugüne kadar olduğu gibi bu günden sonrada aynı hassasiyetle devam ederken ilkeli, dürüst, güvenilir hizmet anlayışını taviz vermeden devam ettirme kararlığına sahiptir.

Çözümler

İzyapı İzolasyon ve Yapı Malzemeleri İnş. Taah. San. Ve Tic. Ltd. Şti. yapı kimyasalları, ısı, su ve ses yalıtımı ürünleri ve sistemleri konusunda yılların getirdiği bir uzmanlığa sahiptir. Bu sistemler, ülke çapında yeni ve eski birçok yapıyı korumaya devam etmektedir.

Ele alınacak konu ister eski bir yapının  restorasyonu, ister yeni bir yapının ısı,su ve ses izolasyonu, ister ıslak hacim, teras veya bodrum yalıtımı olsun, geniş ve çözüme yönelik ürün yelpazesi ile İzyapı size en uygun çözümleri sunar.

Ücretsiz keşif için hala randevu almadınız mı ?